Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Łącko - Oferty sprzedaży działek

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łącko

Łącko,małopolskie

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w atrakcyjnej miejscowości Czarny Potok, gm. Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. W sprzedaż dostępne jest działka o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łącko

Łącko,małopolskie

155 000 zł8 m² 18 674,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dwie działki budowlane, położone w stolicy małopolskich sadów w miejscowości Łącko w powiecie nowosądeckim. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

78 000 zł1 149 m² 73,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka usytuowana niedaleko lasu i jeziora! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige! Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Łącko,małopolskie

265 000 zł7 600 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj tę działkę na sprzedaż w miejscowości Łącko, gmina Łącko, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej okolicy Polecam na sprzedaż piękne działki budowlane raj dla miłośników natury Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

205 000 zł2 000 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w wyjątkową działkę w Łącku - w dolinie Dunajca! Idealna pod dom, inwestycję lub rekreację. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

1 799 999 zł70 600 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu urokliwej działki nr 119, położonej w malowniczej miejscowości Łącko, w województwie zachodniopomorskim. Ta atrakcyjna oferta jest doskonałą okazją zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

99 000 zł3 400 m² 29,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-leśna o powierzchni 34ar w miejscowości Łącko gm. Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Możliwa prezentacja wideo! zadzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

999 000 zł29 022 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta 372/9434 ogs. Na sprzedaż duża działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i domy jednorodzinne. Działka leży w miejscowości Łącko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

160 000 zł20 900 m² 7,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! - przestronna działka o powierzchni 20 900 metrów kwadratowych, usytuowana w malowniczej okolicy Łącko, gmina Postomino. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przestawiamy Państwu działkę nad morzem i jeziorem w malowniczej miejscowości Łącko k. Jarosławca, powiat sławieński. 2300m2 -prąd w drodze, woda bezpośrednio na działce -150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Łącko,małopolskie

144 000 zł6 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 60 arów. Bardzo dobry dojazd z z drogi gminnej. Piękny widok z działki. Niewątpliwym atutem jest dostęp do studni z wodą, która znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łącko

Łącko,małopolskie

266 000 zł7 591 m² 35,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Witam serdecznie! Chciałbym państwu zaprezentować działkę rolną o powierzchni 76 arów w miejscowości Łącko, powiat Nowosądecki. Do działki prowadzi droga gminna oraz przejazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

467 460 zł2 597 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / 2597m2 / działka / 467 460 zł / Łącko Działka w województwie zachodniopomorskim, w pobliżu Ustki oraz 5 minut do centrum Jarosławca Działka w miejscowości Łącko ( wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

159 000 zł960 m² 165,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w malowniczej miejscowości Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

590 000 zł5 322 m² 110,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad jeziorem Wicko, łącko, gmina Postomino, powiat sławieński, 590.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z bezpośrednim dostępem do jeziora Wicko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

38 300 zł766 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 766 m2 położoną w miejscowości Łącko, w gminie Postomino, nad jeziorem Wicko. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Łącko

Łącko,małopolskie

60 000 zł3 600 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana 36 arów, 16 arów rolna + 20 arów sad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łącko

Łącko,małopolskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja! 15 arowa działka w Łącku położna przy głównej drodze w sąsiedztwie ze sklepem Tesco, możliwość wykorzystania działki pod działalność gospodarczą, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,małopolskie

320 000 zł3 700 m² 86,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łącko, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Urokliwa miejscowość położona u ujścia potoku Czarna Woda do Dunajca, ok. 90km od Krakowa. Działki budowlane położone w cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

90 000 zł941 m² 95,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w malowniczo położonym Łącku nad Dunajcem. Działka znajduje się wśród sadów jabłkowych niedaleko rzeki, jednocześnie blisko centrum miasteczka. Okolice:ul. Szczawnicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,małopolskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

 

 

Łącko,małopolskie

72 000 zł2 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Jazowsku gmina Łącko o powierzchniach 24ar., 11ar., 12ar.Działki widokowe, nieuzbrojone, płaskie, słoneczne.Możliwość podłączenia prądu i wody. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

98 000 zł1 900 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Łącku, stolicy polskich sadów, słynących z kwitnących jabłoni i śliw. Powierzchnia działki wynosi 19 arów, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

309 000 zł6 000 m² 51,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 60 ar, położona w Kadczy. Na działce prąd, woda, szambo, gaz w pobliżu. Dojazd drogą asfaltową. Działka położona w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Łącko

Łącko,małopolskie

229 000 zł7 400 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 74ar w tym 30ar - teren rekreacyjny, reszta to stawy rybne. Miejscowość Maszkowice gm. Łącko. Media: prąd, kanalizacja w trakcie realizacji. Staw oczyszczony - ze stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

118 000 zł1 000 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 10 ar położona na płaskim terenie w centrum Łącka. Działka w pełni uzbrojona, w kształcie kwadratu. Dojazd drogą asfaltową+ drogą utwardzoną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

79 000 zł1 900 m² 41,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow.19ar w gm. Łącko w obr.Łazy Brzyńskie. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową 100m bitą,nieuzbrojona. Słoneczna w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

120 000 zł3 935 m² 30,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z dostępem do jeziora, warunki zabudowy Działka budowlana położona w Łącku, pow. inowrocławski objęta decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

2 118 000 zł70 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną, świetna lokalizacja, konkurencyjna cena! Działka położona niedaleko nadmorskiego kurortu Jarosławiec, wsi Łącko i jeziora Wicko. Malownicze otoczenie, dużo tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

119 000 zł3 800 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka z przepięknym widokiem o powierzchni 38 ar zlokalizowana w malowniczej miejscowości Jazowsko w gminie Łącko.Nieruchomość rolno-budowlana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Łącko

Łącko,małopolskie

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę przemysłowo - budowlaną w Łącku. 13 arów , prąd , woda, droga dojazdowa ubita. Zainteresowanych proszę o kontakt   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

55 000 zł3 001 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3001 m2 w Łącku koło Pakości, 13 km od Inowrocławia. Do jeziora 200m. W pobliżu sklepy, las, jezioro i jacht klub przystań. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,małopolskie

56 000 zł2 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obidza- działka budowlana o pow.20ar lekko pochyła, w kształcie prostokąta, położona zaraz przy drodze asfaltowej, na południowym stoku. Na działce prąd. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

70 000 zł1 200 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. około 1200m2 za 70000 zł. Położona w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu- 1km od jeziora Wicko i około 5km od morza bałtyckiego. Doskonały rejon do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łącko

Łącko,małopolskie

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 9ar z możliwością dokupienia dwóch sąsiednich działek o pow. 9 ar), płaska. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 200 m drogą bitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łącko

Łącko,małopolskie

94 500 zł2 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania piękna działka budowlana o powierzchni 27 ar-ów, (zaznaczona czerwonym kolorem) oraz 1 ha działki rolnej z możliwością przekształcenia na budowlaną (zaznaczona kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie! Chcę zaprezentować Państwu przepiękną działkę wielkości 2,2 hektara z której wydzielę do sprzedania dowolny kawałek wielkości 3000m2.Dzialka położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łącko

Łącko,zachodniopomorskie

120 000 zł2 830 m² 42,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach 50 m x 57 m, położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę turystyczno-letniskową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej.